offshore.stoczniowy.pl

twoje źródło informacji

KrisEnergy po raz czwarty przedłuża umowę dotyczącą bloku wietnamskiego 115/09

KrisEnergy, spółka zajmująca się wydobyciem ropy naftowej i gazu ziemnego, powołuje się na swoje ogłoszenia z dnia 14 lutego 2020 r., 19 czerwca 2020 r. I 16 września 2020 r. Oraz 16 grudnia 2020 r. W związku z wejściem jej w pełni zależnej spółki KrisEnergy (Vietnam 115) Ltd. („ Transferor ”), na umowę farm-out z dużym międzynarodowym przedsiębiorstwem naftowo-gazowym („ Przejmujący ”) w celu przeniesienia całego swojego 100% udziałów roboczych w umowie o podziale produkcji w bloku 115/09, na morzu w Wietnamie za symboliczną opłatą pieniężną („Ogłoszenia”).

fot. KrisEnergy

W nawiązaniu do Komunikatów Spółka pragnie poinformować, że podczas gdy strony aktywnie pracują nad wypełnieniem warunków zawieszających umowy farm-out, Przekazujący i Przejmujący wspólnie uzgodnili pisemnie przedłużenie długiego terminu do 30 czerwca 2021 r., lub w takim późniejszym terminie, jaki zostanie uzgodniony na piśmie między stronami.

Akcjonariusze, obligatariusze i potencjalni inwestorzy Spółki powinni zachować ostrożność przy obrocie papierami wartościowymi Spółki. Zainteresowane strony i potencjalni inwestorzy, którzy mają wątpliwości co do działań, jakie powinni podjąć, powinni skonsultować się ze swoimi maklerami, menedżerami banków, prawnikami, księgowymi lub innymi profesjonalnymi doradcami.

Źródło: KrisEnergy

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

POZOSTAŁE ARTYKUŁY