offshore.stoczniowy.pl

twoje źródło informacji

Firma Solstad Offshore otrzymała cztery kontrakty PSV na brytyjskim Morzu Północnym

Firma Solstad Offshore otrzymała cztery kontrakty Platform Supply Vessel (PSV) na prace na brytyjskim Morzu Północnym.

fot Solstad

Total E&P UK Limited / Total E&P North Sea UK Limited („Total UK”) przyznało firmie Solstad kontrakt terminowy na Normand Springer. Statek będzie wykorzystywany przez Total UK do wspierania ich aktywów na Morzu Północnym w Wielkiej Brytanii na okres czarteru trwający jeden rok, plus roczna opcja. Rozpoczęcie realizacji tego kontraktu nastąpi w drugiej połowie marca 2021 roku.

Ponadto Equinor UK Limited udzielił firmie Solstad dwóch kontraktów na pojazdy PSV na nadchodzącą kampanię wiertniczą na brytyjskim Morzu Północnym. Normand Sitella i Sea Falcon zostały zakontraktowane na podstawie jednego odwiertu, począwszy od drugiego kwartału 2021 r., W celu obsługi półzanurzalnej platformy wiertniczej West Hercules, z jedną opcją również później.

Serica Energy UK Limited udzieliła firmie Solstad 1 solidnego kontraktu na Normand Service na prace na brytyjskim Morzu Północnym. Kontrakt rozpocznie się w pierwszej połowie marca 2021 r. I będzie obejmował obsługę platformy wiertniczej Maersk Resilient.

Źródło: Solstad

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

POZOSTAŁE ARTYKUŁY